15 kwietnia 2024

Super dowcipy

Polska Baza Wiedzy o Wszystkim ;)

Holowanie pojazdów – jak być atrakcyjną firmą w oczach klientów?

Laweta Mogilno

Czasami, kiedy na drodze spotka nas awaria, konieczne jest holowanie samochodu, gdyż naprawa na miejscu nie jest możliwa. Jest wiele firm, które zajmują się właśnie holowaniem pojazdów. Jak wybrać odpowiednią? Na co szczególnie zwracać uwagę? Zapoznaj się z artykułem i dowiedz się!

 

Nowoczesne zaplecze maszynowe – to, co ułatwia pracę firm

Aby szybko i bezpiecznie dojechać na miejscu do klienta potrzebny jest sprzęt. Musi być on sprawny. Nowoczesny sprzęt, w tym nowoczesne lawety i holowniki pozwalają nie tylko na szybki dojazd do klienta, ale również na łatwe przemieszczenie samochodu na lawetę. Jeśli chodzi o nowoczesne zaplecze maszynowe, to firmy, które świadczą tego typu usługi posiadają na swoim stanie taki sprzęt jak:

 

  • laweta Mogilno z platformą – są najpowszechniejsze wśród wszystkich dostępnych. Wyposażone są w platformę, która sterowana jest hydraulicznie. Wprowadzanie i wyprowadzanie auta jest bardzo ułatwione. Jest to najbezpieczniejszy rodzaj lawety, który wykorzystywany jest również do transportu łodzi,
  • laweta ze zintegrowanymi najazdami – wykorzystywane są do transportu wielkogabarytowego. Transportuje się na niej ciężarówki oraz busy. Wyposażone w dodatkowe osie zapewniają stabilizację podczas jazdy,
  • laweta z windą – zamiast łańcucha wykorzystują metalowe jarzmo, które nie powodują większych uszkodzeń transportowanych samochodów. Jest lawetą tańszą, niż laweta platformowa, ale nie tak bezpieczna.
  • laweta łańcuchowo-hakowa – wykorzystywana do transportowania różnorodnych pojazdów. Wadą jest łańcuch, który uszkodzić może transportowane auto.

 

Holowanie Barcin

Holowanie Barcin – jak wybrać odpowiednią firmę?

Nowoczesne zaplecze maszynowe jest ważne, ale bardziej w kwestii właściciela firmy. Dzięki temu może dotrzeć do większej ilość klientów, a także budować pozytywną opinię wśród klientów. To, co jest natomiast ważne dla klienta to przede wszystkim cena, czas dojazdu do miejsca awarii czy możliwość zorganizowania auta zastępczego. A Ty na co zwracasz uwagę wybierając firmę, która zajmuje się holowaniem pojazdów? W jakim miejscu jej szukasz?