Szkolenia BHP obowiązkowe są dla każdego pracownika – nie tylko tego nowo zatrudnionego. Na szkoleniach bezpieczeństwa i higieny pracy poznajemy wiele ważnych zagadnień, które dotyczą bezpieczeństwa na miejscu wykonywanej pracy. Szkolenia BHP odbywają się w dwóch formach. Dowiedz się, jakie w jakiej formie szkolenia BHP przeprowadzane są najczęściej. Jakie są tego wady i zalety.
Szkolenia BHP – formy szkoleń
Szkolenia BHP odbywają się w dwóch formach – szkolenia BHP stacjonarne oraz szkolenia przez Internet. Każda z tych forma ma swoje wady i zalety. Jednak w dobie Internetu to szkolenia BHP online są coraz popularniejszą formą. Dowiedz się, którą z form szkoleń warto jest wybrać.
Szkolenia BHP online – dlaczego warto skorzystać?
Wiele osób zastanawia się, czy warto korzystać ze szkoleń BHP przez Internet. Zdecydowanie tak! Jest to wygodna forma szkoleń nie tylko dla pracodawców, ale również dla pracowników. Szkolenia twe możesz odbyć w domu, o każdej porze dnia. Platforma szkoleniowa jest łatwa w obsłudze. Otrzymujesz również taki sam certyfikat co w przypadku szkoleń stacjonarnych. Na takich szkoleniach możesz powrócić to trudnych, niezrozumiałych zagadnień. Jedynym minusem jest to, że pracodawca nie ma pewności, czy szkolenia te na pewno odbywa pracownik.
Szkolenia BHP w formie stacjonarnej – wciąż popularne!
Szkolenia BHP w formie stacjonarnej wciąż są na topie! Szkolenia te odbywają się w miejscu pracy. Jest to forma dyskusji, na której można rozwiązać wszystkie wątpliwości pracowników. Ogromnym plusem jest to, że na szkoleniach takich pracownicy mogą poćwiczyć pierwszą pomoc. Szkolenia te składają się z zajęć praktycznych oraz teoretycznych. Minusem jest czas trwania takiego szkolenia – często trwa ono kilka godzin.
Cały czas korzystamy ze szkoleń stacjonarnych, jednak szkolenia BHP w formie online również wykorzystywane są coraz częściej. A w Twojej firmie jak przeprowadzane są szkolenia BHP?
Zobacz więcej
Geodeta i punkt osnowy – kluczowe w pomiarach geodezyjnych
Zabieg na Twarz i Mezoterapia – Klucz do Promiennej Cery
Podział majątku po rozwodzie – kiedy zwrócić się o pomoc do prawnika?