28 listopada 2022

Super dowcipy

Polska Baza Wiedzy o Wszystkim ;)

Sklep medyczny – największy wybór produktów medycznych!

wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Wiele osób, które zmagają się z chorobami bardzo często wymagają specjalistycznego sprzętu medycznego. Wiele osób zastanawia się, skąd taki sprzęt pozyskać oraz jaki rodzaj sprzętu można wypożyczyć lub kupić. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, gdzie warto się wybrać, aby nabyć specjalistyczny sprzęt medyczny.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i zakres usług

Na rynku istnieje wiele sklepów medycznych. Zajmują się one nie tylko sprzedażą, ale często też wypożyczaniem sprzętu medycznego. W ofercie takich placówek znaleźć można łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, podnośniki transportowe, ssaki medyczne, koncentratory tlenu, schodołazy, balkoniki, kule ortopedyczne i wiele innych.

Sprzęty te można zakupić nowe, ale jest też możliwość refundacji tych sprzętów przez NFZ.

Refundacja sprzętu – krok po kroku

Wiele osób, dla których sprzęt medyczny jest niezbędny często ubiegają się o refundację NFZ. Jest to bardzo łatwa do zrealizowania procedura. Wystarczy:

  1. Udać się do lekarza, który ma podpisana umowę z NFZ i uzyskać zlecenia na produkty medyczne.
  2. Potwierdzić zlecenie, które musi być potwierdzone w oddziale NFZ.
  3. Odebrać sprzęt w punkcie, które ma umowę z NFZ.

łóżka rehabilitacyjne

Sklepy medyczne – dlaczego warto skorzystać z ich oferty?

Sklepy medyczne w swojej ofercie posiadają wiele produktów medycznych. Ceny różnią się – minimalnie. W takim sklepie uzyskasz fachowe doradztwo. wiele sklepów oferuje również transport produktów – szczególnie dla osób chorych, które nie mają możliwości zaopatrzenia się samodzielnie w niezbędne artykuły medyczne. Oferty sklepów medycznych cały czas poszerzają się – na rynku pojawiają się produkty, które znacznie ułatwiają życie chorym pacjentom.

Jeśli złamiesz nogę, skręcisz kostkę czy doznasz zwichnięcia to również warto udać się do takiego sklepu!

 

A czy Ty kiedykolwiek korzystałeś z usług sklepu medycznego? Jakiego rodzaju produkty nabyłeś? Czy profesjonalna obsługa klienta w takim sklepie oraz fachowe doradztwo jest przydatne? Podziel się z nami swoją opinią.