18 lipca 2024

Super dowcipy

Polska Baza Wiedzy o Wszystkim ;)

Kameralne wesele – Lepsze na sali weselnej czy pod namiotem?

fotobudka Poznań

Kameralne śluby zyskały na popularności w trakcie pandemii. Dziś, choć pandemia już tak nie straszy, wiele par decyduje się na niewielkie wesela w gronie najbliższych. W tym artykule powiemy głównie o miejscu, charakterze i miejscu samego wesela. Modne stały się imprezy na dworze, pod namiotem. Wspomnimy także o atrakcjach, takich jak fotobudka Poznań. Zapraszamy do lektury.

Kameralny ślub i wesele czy impreza na 200 osób?

W 2020 i 2021 roku na tę decyzję zdecydowany wpływ maiła pandemia COVID-19. Obostrzenia nie pozwoliły wielu parom na wesele marzeń, pełne przyjaciół, znajomych i dalszej rodziny. W pewnym momencie nie było molwie nawet wesele na 20 osób, a tym bardziej nie na 200. W tym roku nie ma limitów osób. Są natomiast limity finansowe. Ceny wszystkiego tak bardzo podskoczyły w górę, że trudno zrobić duże wesele. Na szczęście w trakcie pandemii, gdy trzeba było cieszyć się z małych rzeczy, utworzyły się nowe trendy. Kameralne wesela stały się pożądane.

fotobudka Swarzędz

Wesele na Sali czy pod namiotem?

Chodzi oczywiście o specjalny namiot. Takie rzeczy można wynajmować lub kupować. Namioty często są w ofercie znanych florystek. Ale czy warto zrobić wesele w namiocie? Zdecydowanie! Klimat jest niezwykły. Namiot można niezwykle przyozdobić, powiesić lampki, kwiaty, bluszcz. Kiedy na dworze jest już ciemno w namiocie wydaje się być najpiękniej. A co gdy pada? Lekki deszcz nic nie zmienia. Dopiero przy ulewie i wichurze wesele w namiocie może być kłopotliwe lub nawet niemożliwe. Dlatego warto mieć do ostatniej chwili przygotowane dwie opcje, ponieważ pogoda lubi zaskakiwać.

Atrakcje – fotobudka Poznań i inne

Do popularnych atrakcji nadal zalicza się fotobudka Poznań. Wesołe zdjęcia to najlepsze pamiątki z każdej imprezy. Fotobudka Swarzędz ma ciekawe alternatywy, takie jak foto mozaika, foto lustro i inne. Popularną atrakcją jest również magik na wesele. Najważniejsze są wspólne tańce i zabawy. Tradycyjne „krzesełka”, „wyjście do zoo” i tym podobne skutecznie rozkręcą towarzystwo.